Üyelik Kapat

Kişisel Gelişim Kategori Seçiniz:

Deha nedir?Deha üstü zeka var mıdır?

deha üstü zeka var mıdır?ileride deha üstü zekaya sahip insanlar görebilecek miyiz?yoksa zeka potansiyeli belli bir çana göre mi insanlara bahşedilmiştir Allah tarafından?

İncele

UNUTKANLIK

İyi günler bende unutkanlık var.Genelde de kısa süreli unutkanlıklar çok oluyor ve hafıza eksiklği var e yapmalıyım yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

İncele

UNUTKANLIK

İyi günler bende unutkanlık var.Genelde de kısa süreli unutkanlıklar çok oluyor ve hafıza eksiklği var e yapmalıyım yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

İncele

Anlık çaba ve devamsızlık

Bir şey konusunda karar verdiğim zaman kafamda planlıyorum çok hırs yapıyorum.fakat önüne bir engel çıktığı zaman hemen pas ediyorum olsada olur olmasa da olur diyorum yani o hırs bir günlük devam ediyor ne yapmalıyım..

İncele

Kimseyle samimi olmayı sevmiyorum

Ben kimseyle yakın olmak istemiyorum arakadaşlarımla veya çevremle beraber birşey yapmak veya onlarla samimi olmaktan kaçınıyorum her zaman yalnız başıma olmak bana daha rahat geliyor buna bir çözüm var mıdır?

İncele

4 senelik ilişkim

4 senelik güzel giden bi ilişkim var 18 yaşındayız ve birbirimize aşiri bağlıyız fakat çok kıskançcız o bensiz dışarı çıkmıyor bende onsuz dışarı çıkmıyorumj o derevce fzla bunu nasıl çözebiliriz lütfen yardım edin

İncele

Kişisel

Bebekken düşme sonucu havale geçirmişim yaşıtlarıma göre iki yıl geriden geliyorum bazen geç anlıyorum özel bir okul sayesinde okuma yazmayı 3.sınıfta öğrendim bir çok şeyi de yaşım 25 ama hala kendimi nasıl geliştirebilirim bazen çok aşırı neşeli bazende çok sessizim fazlasıyla ne yapabilirim

İncele

kekemelik

Merhaba 15 yaşındayım yaklaşık 12 senedir kekemelik sorunum var ailem bir çok yere goturdu ama bir faydası olmadı 9 yaşımda geçmişti geçen yıl dedemi kaybettiğim gun tekrar basladı kekemeliğim ve ben ismimi soylerken asırı zorlanıyorum bazen konusmak bile istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

İncele

Özgüven

Merhaba Sayın Doktorum, Sorum şu olacak bende biraz özgüven eksikliği var özelliklede kızlara karşı şimdi özgüven konusunda baya bir şey dinledim fakat halen tanımadığım bır kıza gidip merhaba deme cesaretini gösteremiyorum yeni bir uygulama yapiyorum şuan 21 gün kuralı telefonuma sesini kaydettim ve her sabah ve ...

İncele

Tersten Bakarsak…

Eğer iq testi belirli alanlardaki gelişmişliğimizi ölçüyorsa, sürekli IQ testi yapıp testte çok iyi olan birisi o alanlarda gelişmiş sayılır mı? 100 IQya sahip birisine 10 yıl boyunca sürekli IQ testleri uygulansa o kişi bir dahiye dönüşebilir mi?

İncele

son 1 aydır kendime ait hiçbir davranısı sergilemiyorum

eski sevgilimin arkadasıyla öpüştüm sonra pişman oldum bunları eski sevgilime anlattım beni dinlemiyor bile artık cok sinirli ne yapmayalım ben eski sevgilimi hayatımda istiyorum ?

İncele

Anlamıyorum kendimi.

İyi günler ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim gıda Mühendisliği bölümünü okuyorum bu yıl ilk yılım sorunum şu ; mesela kafamda planlar kurarım durmadan şöyle olcak böyle olcak Vs. Geleceğe dair, mesleğime hayallerime hedeflerime herşeye iki dakika sonrasından tutun yarın ne yapacagıma dair.İşte derim akşam su ...

İncele