Üyelik Kapat

aldatılmak

merhaba.ben 6 yıllık evliyim 2 çocuğum var.eşim beni aldattı.ama cinsel anlamda değil.telefonda msjlaşarak ve 3 kez yüzyüze görüşerek.daha ötesi olmadı biliyorum.öğreneli 1ay oldu.ama çok kötü durumdayım.kimseye söyleyemiyorum.onu hala çok seviyorum ve onunda beni sevdiğini biliyorum ama onu affedemiyorum.affedersem tekrar yapmasından korkuyorum.kişilik olarak böyle birşey yapacak bi insan değildi.kemiklerime kadar kırılmış hissediyorum.kendimi onun yerine koymaya çalışıyorum anlamak için.ben asla yapmam çünkü onu çok seviyorum.sonra diyorum ki oda beni gerçekten seviyor olsaydı yapmazdı.ne yapmalıyım.yardımcı olurmusunuz.

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • aldatılmak

  Psikolog
  Sevgin ESEMENLİ

  05-11-2014 İsim Soyisim : Sevgin ESEMENLİ

  Elif erkekler ve kadınlar metabolik ve zihinsel olarak da farklı yaratıklar. bu neden ile onun seni konuşma süreti ile bile aldatmasını kaldıramaman normal oysa onun bir erkek olarak geçici bir heves olarak baktığına eminim.

  • aldatılmak

   Danışan
   elif söyler

   05-11-2014 İsim Soyisim : elif söyler

   NE YAPMAM KONUSUNDA VE NASIL DAVRANMAM KONUSUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN.BENİM ASLA YAPMAZ DEDİĞİM BİR DURUMDU BU.O YÜZDEN ALTINDAN KALKAMIYORUM.NE OLUR YARDIMCI OLUN.