Üyelik Kapat

sevgilim evli cıktı

merhabalar adım cansu bir sevgilim vardı daha önceden imam nikahlı bir eşi varmış ve hala birlikte yasıyorlarmıs bu evlilikten 6 tane cocugu var benım bunlardan 6 ay sonra haberım oldu ve birbirimizi cok seviyoruz o da benı herşeyi gze aldık ve ayrı eve cıktık ailemle görüşmüyorum sizce ne yapmalıyım ?

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • sevgilim evli cıktı

  Psikolog
  Ilgın Şirin

  08-06-2018 İsim Soyisim : Ilgın Şirin

  Merhaba Cansu hanım,
  Öncelikle ailenizle iletişime geçmeye çalışabilirsiniz, zor bir durum yaşıyorsunuz, ailenizinle bu durumdan ötürü görüşmediğinizi var sayarak, onların ne düşündüğünü neden istemediklerini öğrenebilirsiniz. Kendiniz için ise olumlu ve olumsuz yönlerini tartın, şuan yaşadığınız durum uzun soluklu olarak size ve etrafınızdakilwri nasıl etkileyecek, bunu irdeleyin.

 • sevgilim evli cıktı

  Danışan
  Harry1841

  08-06-2018 İsim Soyisim : Harry1841

  The Beatles – легендарная британская рок-группа, сформированная в 1960 году в Ливерпуле. Их музыка стала символом эпохи и оказала огромное влияние на мировую культуру. Среди их лучших песен: “Hey Jude”, “Let It Be”, “Yesterday”, “Come Together”, “Here Comes the Sun”, “A Day in the Life”, “Something”, “Eleanor Rigby” и многие другие. Их творчество отличается мелодичностью, глубиной текстов и экспериментами в звуке, что сделало их одной из самых влиятельных групп в истории музыки. Музыка 2024 года слушать онлайн и скачать бесплатно mp3.