Üyelik Kapat

Öfke kontrolü, takıntı ve paranoya

Merhabalar.. Evliliği düşündüğüm bir erkek arkadaşım var. Erkek arkadaşımın büyük bir problemi olduğunu düşünüyorum. Benim eski ilişkimi ara sıra kafasına getirip takıntı yapıyor. Bakire olmama rağmen beni suçluyor.. Aramızda çok ciddi güven problemleri var. Aklına kötü şeyler getirip küfüre hakarete varan kelimeler kullanıyor. Cinsel takıntıları var. Sürekli kusurlarımı bulup sen busun deyip hakaretlere başlıyor. Kendisininde yalan söylediği konularda benden aşırı hassasiyet bekliyor. 2 haftada bir bazen 3 günde bir aklına takıntı yaptığı konular gelip aklından bir türlü çıkmıyor. Aklından çıkmadığı zamanlarda ya soğuk davranıyor yada hakaret ediyor.. Ben sana asla güvenemem deyip artık ilişkiye son veriyor. Sonra aradan zaman geçince pişman olup geri dönüyor. Sizce erkek arkadaşım sorunlu bir kişiliğe mi sahip?

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • Öfke kontrolü, takıntı ve paranoya

  Danışan
  Gizli

  10-05-2017 İsim Soyisim : Gizli

  Merhaba adım tamer sorunum hiç kimseye güvenemiyorum ve insanlardan hep kuşku duyuyorum ve herkes i aslında çok iyi tanıdığımı düşünüyorum sadece sahte gülüşler i olan menfaatleri için hemen tavrını sergileyen insanlar la bir arada çalışıyorum ve hergün beni gerçekten rahatsız ediyor lar hiç bir zaman içim ısınmıyor onlara ve bu arkadaşlarıma herkese öyle bakmama sebep olmaya başladım kendimi kabul eTTirwmiyorum sahtelikleri hiçbir haksızlık karşısında susamiyorum ve içimde patlıck bi bomba var gibi kendimi iyi hissetmiyorum kimselere güvenemiyorum..

  CevaplaYeni Yaz
 • Öfke kontrolü, takıntı ve paranoya

  Danışan
  Gizli

  10-05-2017 İsim Soyisim : Gizli

  Slm.ben yurdisinda kaliyorum ve 32yasindayim 15senedir cikdim bi Adam var evlilik disi hamile kaldim ve evdende kacmak sorunda kaldim.kacdim ve iliskimiz Cok kotuye gitti esimi kapiya attim.cocumun ozurlu oldumu duydum ve ONA ne olursun herseyi unutup birlikde cocumuza en iyi sekilde bakalim dedim.oda bana tamam dedi 3sene oyaladi arada gelip cinselik yasiyorduk.en son Turkije tatile gitip geri dondu ve evine geldi bana cinselikden mikrop bulasdirdi.yani guvendim Adam Beni aldatmis geri bitti simdi onunla arada yine cinselik yasiyorum birlesecez diyor AMA bi durlu birlesmiyor bende durmadan Kafka ediyorum Beni aldatin falan filan oda Bana sen hastasin diyor deliriyorum sanki vazgecemiyorum ondan Beni istedi gibi parmanda oynatiyor ve artik Eve kapandim cevrem kalmadi bir tek onu dusunuyorum ne yapacam ben lutfennnn yardim ettin

  CevaplaYeni Yaz