Üyelik Kapat

lütfen bir cevap

öncelikle merhaba . benim sorum; sözlümün telefonundan internet geçmişine baktığımda en az 10 tane aldatma hikayesi okuduğunu gördüm. hepsi kocamı şunla bunla aldattım tarzında hikayeydi. sizce bu okudukları onun bilincine olumsuz olarak yerleşirmi,korkmalımıyım bu yaptığından? bi erkek olarak aklımda acabalar olmalımı saygılar

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • lütfen bir cevap

  Psikolog
  Ezgi YAZ

  01-06-2015 İsim Soyisim : Ezgi YAZ

  Merhaba,

  Bana kalırsa neden internet geçmişine bakma ihtiyacı duyduğunuzu sorgulamalısınız. Sözlünüzün sizin güveninizi sarsacak davranışları mı oldu yoksa ilişkilerinizde güvensizlik mi duyuyorsunuz? Bu konuyu içinizde çözümlemeye çalışın. Sözlünüzün aldatma hikayesi okumasıyla ilgili bir şey söylemem doğru olmaz. Çünkü ilişkinizin dinamiğini bilmiyorum ve sizleri tanımıyorum. Bu konuda söyleyebileceğim bu bir meraktan da kaynaklanıyor olabilir. Baktığımda burada üzerinde durulması gereken sizin ilişkinizdeki güvensizliğiniz. Bu konuyu tek başınıza içinizde çözümleyemezseniz psikolojik destek almanız faydalı olacaktır.

  • lütfen bir cevap

   Danışan
   Gizli

   01-06-2015 İsim Soyisim : Gizli

   Sözlümün telefonundan daha önce internete girmiştim ve site adını hatırlayamadığımdan dolayı geçmişinden bulmaya çalıştım. Tesadüfende o hikayeleri gördüm ve açıkçası çok üzüldüm. Cinsel anlamda ilk gecenin önemsiz olmaması için birşeyler yaşamadık şimdiye kadar. Ama açıkçası çok tedirginim artık. Ona söylediğimde sadece başlıklarını tıklayıp okumadan kapattım dedi ama buna inanmadım sonuçta bir tane değildi. Sizce bu ileride sorun yaratırmı ilişkimizde veya ilerisi olmamalı mı? şimdiden teşekkürler.

   • lütfen bir cevap

    Psikolog
    Ezgi YAZ

    01-06-2015 İsim Soyisim : Ezgi YAZ

    Şu aşamada karar vermeyin. İlişkinizi biraz zamana yayın. Göreceksiniz zamanla içinizde pek çok şey yerli yerine oturacak.