Üyelik Kapat

Psikolojik Danışmanlık

Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezimiz psikolojik danışmanlık hizmetlerine yeni bir ruh, yeni bir imaj ve farklı çözümler getirecek yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Psikolojik Danışmanlık Hizmet Alanlarımız 

– Çocuk ve Ergenlerle Psikolojik Danışmanlık

– Aile ve Evlikil Terapisi

– Yetişkinlerle Psikolojik Danışmanlık

– Kurumsal Danışmanlık

– Test Hizmetleri

– Eğitimler

Amacımız

Bilimsel yöntemlere dayalı, etkin ve işlevsel uygulamalar ile etik değerlere sahip, sağlık üretmekten mutluluk duyan, çaresiz kalmışlığı yok etmeyi amaçlayan, hiç bir kısıtlama olmaksızın tüm insanlarımızın sağlık ve mutluluğunu ilke edinmiş, ÖNCE İNSAN odaklı vefakar ve fedakar kadrolarımızla insanlarımıza sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinmiş psikolojik destek, eğitim ve yönetim danışmanlığı konularında hizmet sunmaktır.

Mevcut bilgiyi çağımızın gerekli kıldığı teknolojik yenilikler ile değişimlere uygun olarak geliştirmek amacıyla, Ar-Ge çalışmalarına kaynak, zaman ve emek ayırmayı toplumsal misyonumuzun gereği olarak düşünmekteyiz. Konumuzla ilgili toplumsal sorunların farkında ve mevcut sorunların çözümünde; bilgi ve tecrübelerimizi ihtiyaç ve sorunlara uyarlama konusunda uzmanız.

Bizler, toplumun her kademesinde psikolojik eğitim destek ve danışmanlık konularına ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımız ile kurum ve kuruluşlara kesintisiz ve etkili hizmet, bilgi, yardım ve çözüm sunmaya odaklanmış, idealist, güleryüzlü, yenilikçi ve huzur veren bir aileyiz.

Bu noktadan hareketle misyonumuzu etkin, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak olarak belirliyoruz. Güler yüzlü, danışan psikolojisinden anlayan, bilgili ve deneyimli çalışanların sunduğu, doğru, güvenilir, etkili ve kaliteli hizmet sunmak genel stratejik vizyonumuzdur.