Üyelik Kapat

güneş ışığından rahatsız oluyorum

Babam güneş ışığından çok rahatsız oluyor. Işığa çıktığında bayılırım diye korkuyor. Güneş varken araba sürmemeye başladı. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor. Bide hastalığını araştırırken ne okuduysa kendinde varmış gibi hissedip kendini hasta ediyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • güneş ışığından rahatsız oluyorum

  Psikolog
  Damla Alkoç

  14-08-2014 İsim Soyisim : Damla Alkoç

  Babanızın durumunun derinlemesine incelenmesi gerekir. Güneş varken araba kullanmaması hayatını daraltmaya başladığını gösterir. Bu daraltmanın diğer alanlarda da kendini göstermemesi için tedavi olması gerekir. Psikiyatra ve uzman bir psikoloğa başvurmanız gerekir.

  • güneş ışığından rahatsız oluyorum

   Danışan
   Gizli

   14-08-2014 İsim Soyisim : Gizli

   Yardımınız için teşekkür ederim biz adana da oturuyoruz acaba bize önerebileceğiniz bir psikiyatri ya da psikolog var mı?
   Bu arada Son günlerde babam daha çok sıkıntılı olmaya başladı ben hep böyle mi olucam düşünmekten beynim patlicakmış gibi oluyor demeye başladı yalnız yola çıkamadığını söylüyor biraz da söyleyişi farklı nazlanıyor annemde sinirleniyor senin hiç bişeyin yok diyor araları bozuluyor bu durumda ona nasıl davranalım şimdiden teşekkür ederim.