Üyelik Kapat

Geçmiş Takıntısı ve Bunalım

14 yaşındayken kendimden 3 yaş küçük akrabamın kızına oyun bahanesiyle eğilimde bulundum poposunu açıp cinsel uvzumu poposuna bastırdım
1 dakika öyle kaldıktan sonra tam meni gelirken toparlandım ne yapıyorum ben diye sonra pişman oldum tövbeler ettim ,

aradan 7 sene geçtikten sonra üniversitede bu durum gelip aklıma yapıştı kendimi suçlamadığım şey kalmadı sapık olarak suçladım bir dönem bir dönem tacizci fakat konuştuğum herkes ergenliğin ve çocukluğun cahilliyle yapılmış bir şey bu kadar büyütme dediği halde.

bu sorun yüzünden üniversiteyi bıraktım , daralmaktan yoruldum , 2 senedir sıkıntıyla geçiyor her anım. unutmak istemiyorum affetmek istiyorum kendimi , bu olayı yaşadığım kız ile aram çok iyi bu halde olmama çok üzülüyor takma dünyayı Allah ne derse o olur diyor bana ve onda bir sorun yok.

tam atlattım derken bir yerde sürtünmekte olsa tecavüzdür diye yazmış biri bu kafama takıldı yaklaşık 1 haftadır tecavüzcümüyüm ben diye düşünüp duruyorum.

Hocam yaşamak istiyorum , hatamı kabul edip yaşamak istiyorum ama olmuyor.
Lütfen önce şu sorunun cevabını verin gerçekleşen olay tecavüzmüydü ? Tecavüz çok farklı bir boyut değil mi ? Neden bunu beynim almıyor yoruldum artık böyle yaşamaktan.

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
  • Geçmiş Takıntısı ve Bunalım

    Psikolog

    11-07-2014 İsim Soyisim :

    Merhabalar , 14 yaş civarları bu eğilimler göstermek ergenliğin getirmiş olduğu dürtüleri kontrol edememekten kaynaklanabiliyor. Bir çok kişi bu dönemde cinsel anlamda karmaşa yaşayabiliyor.Öncelikle bunu bilmenizi isterim.Geçmişte kalmış bir olayı kafanızda büyütmemenizi tavsiye ediyorum.Ancak bunu yapmakta zorlandığınızı tahmin edebiliyor.Lütfen kısa bir zamanda profesyonel bir destek alın ve bu sizi rahatsız eden duygulardan kurtulmak için adım atıp hayatınıza yeni bir sayfa açın.