Üyelik Kapat

Evlilik

Ben 9 ay önce sözlüydüm ve yüzük attım 9 ay sonra sözlümle tekrar barıştık ama şuan kafamda bir sürü soru işareti acaba aynı sorunları yaşar mıyız evlenince pişman olur muyum . yapılacak herşeyde beni kırarak mı yapılır. ne kadar düşünmek istemesem de geçmişteki sorunlar devmlı bir kurt gibi içimi kemiriyor ve aileme barıştığımızı söyliyp söylememe konusunda kararsısızm. Teşkkr ederm .

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • Evlilik

  Psikolog

  09-07-2014 İsim Soyisim :

  Merhabalar, bu düşüncelerin sizde yer etmesi elbetteki yaşadıklarınızla ilgilidir.Ancak bu düşünceler yoğun, rahatsız edici ve sizi kaygılandırıyor ise evlililk öncesi, bir terapistten yardım almanız uygun olacaktır.Evlilik uyumunuzu değerlendirmeniz rahatlamanızı ve var olan sorunları birlikte çözebilmeniz konusunda destekleyici olacaktır.

  • Evlilik

   Danışan
   Gizli

   09-07-2014 İsim Soyisim : Gizli

   İlginiz için Çok teşekkür ederim ama bu sıkıntıları yaşamamın bir sebebi de annem ben ne kadar geçmişi önüme almadan ilişkimi yaşamamaya çalışsam da annem illaki önüme çıkartıyor. ilişkim düzelmiş daha düzeltmeye çalışıyorum annem geçmişte şu oldu sana şöyle yaptılar şunu söylediler diye önüme çıkartıyor ve benm mutluluğum alt üst oldugu gibi erkek arkadaşıma da yansıtıyorum.