Üyelik Kapat

Doğruyu söyleyememe sorunsalı

Merhaba bu anlattıklarım size biraz komik gelecek biliyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Öncelikle ben 14 yaşındayım bazen düşüncesizce hareket ediyorum. Bugün dışardayken ailemin çok problem yaşadığı gerçekten kötü bir insan olan alt komşumuzun adını duvara yazdım üzerine salak lakabını kullandım. Yaptığımın çok yanlış komşumuz bunu görmüş başka bir komşumuzun çocuğunun bunu yaptığını düşünüp ona kızdı ve çok vicdanım sızladı. Ben bunu kendim yaptığımı söyleyemiyorum çünkü herkes aileme düşman kesilecek, komşumuz çok kötü bir insan olduğu için beni rezil edip hakaret edecek ben ailemin üzülmesini istemiyorum ne yapmalıyım gerçekten çok çaresizim. Doğruyu söylediğimde çok büyük bir zarara girmiş olacağım ciddi olarak söylüyorum. Zarara girmeseydim hemen gidip doğruyu söyler özür dilerdim fakat bunu yapamam başka bir çözüm yolu önerir misiz?

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • Doğruyu söyleyememe sorunsalı

  Danışan
  uPVC pipe fittings

  08-01-2018 İsim Soyisim : uPVC pipe fittings

  ينعكس التزام المصنع بالابتكار في جهود البحث والتطوير المستمرة لتحسين تصميم ووظائف تركيبات HDPE و uPVC الخاصة بهم. إيليت بايب Elite Pipe

  CevaplaYeni Yaz
 • Doğruyu söyleyememe sorunsalı

  Danışan
  أنابيب HDPE

  08-01-2018 İsim Soyisim : أنابيب HDPE

  I do trust all the ideas you’ve presented in your post. They are really convincing and will definitely work. Nonetheless, the posts are too short for newbies. May just you please lengthen them a bit from next time? Thank you for the post.

  CevaplaYeni Yaz