Üyelik Kapat

baskı-aşırı kıskanclık-yalan

merhaba . benım sıkıntım sevgılım ve ailem. altı yıllık ilişkim var ikimzde bırbırımızı cok sevıoruz fakat sevgılımde asırı dercede kıskanclık var . en basıt yolda yururken babam arkdşı kızım naslsın desın cok kotu oluo ve bana saldırıo oz yıgenlerımden kıskanıo bnı hıc bı yere gondermek ıstemıo bazen en basıt seyde bıle ole kotu noktaya gelıo kı bana karsı sıddette bulunuo ve daha bı suru sey. aılem gelınce aynı sekılde uzermde cok baskı kuruolar 21 yasındayım bu yasıma kadar bı arkadasımla cıktıgımda bı yere gıttıgımde burnumdan gelmeden gerı donmedim. sevgılım olsn aılem olsun ıkı taraftanda cok baskı goruorum devamlı onlrın ıstedklrını yapıorum hıc bır defa sen ne ıstıosun dıe soran olmuo ve bu durumdan cok bunaldıgım ıcın sevgılımede aılemede yalan soylemeye basldım. ltfen yardımınızı beklıorm

Bu Soru Hakkındaki Görüşler
 • baskı-aşırı kıskanclık-yalan

  Psikolog
  Ezgi YAZ

  24-06-2015 İsim Soyisim : Ezgi YAZ

  Merhaba,

  Biraz karmaşık ve bunaltıcı bir döngü… Bu konu ile ilgili buradan size söylediklerimin yeterli olmayacağını düşünüyorum. Bu süreçle baş etmeniz ve bu sürecin üstesinden gelebilmeniz için bir uzmandan psikolojik destek almanızın gerekliliğine inanıyorum.

  • baskı-aşırı kıskanclık-yalan

   Danışan
   TANSU BEKTAŞ

   24-06-2015 İsim Soyisim : TANSU BEKTAŞ

   teşekkür ederim yardımınız için çarşamba gunu bı piskoloğa gittim ve tedaviye başladım inşallah bende ailemde sevgilimde düzelir….