Üyelik Kapat

Aşırı derecede hayal kuruyorum

Merhaba. Bazen aşırı derecede hayal kuruyorum. Yolda yürürken müzik dinliyorum ve müzik dinlerken de değişik hayaller kuruyorum. Bu hayaller çoğu zaman sevmediğim kişilerden intikam hayalleri ; cinayet, veya bir şekilde karşı tarafa saldırmak / kavga etmek ve galip gelmek tarzında hayaller oluyor. Veya benim üstün olduğum ve havalı göründüğüm hayaller… Ve bu nedenle yolda giderken bazen gulumsuyorum. Haliyle insanlar da bana tuhaf tuhaf bakar diye korkuyorum.
Sadece bu da değil. Her gece sanal alemden tanıştığım kişilerle beraber olduğum hayaller kuruyorum. Ve böyle hayaller kurmadan uyuyamiyorum. Bunlar çoğunlukla ask ilişkileri oluyor. Şu ana kadar sevgilim olmadı. 21 yaşında bir bayanim.
Ayrıca sanal alemden çok fazla kişiyle görüştüğüm ve bu kişilere karşı platonik olarak bir şeyler hissettiğim de oldu. Hatta bir keresinde bir kişiyle konuşmamı bu yüzden bitirmiş ama 1 sene boyunca etkisinden çıkamamış , o kişiyi hayallerimde yaşatmıştım… gerçek hayatta özgüvensiz biriyim, acaba sorun bundan mi kaynaklanıyor ? sizce benim sorunum nedir ?

Bu Soru Hakkındaki Görüşler