Üyelik Kapat

ALLAH AŞKINA BAKINIZ. BU HİSTEN KURTULMAK İSTİYORUM. HAYAT BANA ÖLÜM GİBİ

Hocam İlk öncelikle merhaba. Yaşım 14 Hastaneye gidemem tek başıma. Babamda sürekli çalışıyor , annemde öyle. Siz diyeceğim şey şu ;
-Ben kendimi 2 haftadır çok ama çok tuhaf hissediyorum , sanki benim ruhum boşlukta gibi. Bunun bana neyin sebep oldğununda çok iyi biliyorum hocam anltayım. ; – Benim 7 yaşımdan bu yaşıma kadar etkili olan birşey var oda şu = mesela ben banyoya girdim ve duş alıyorum suyu tam kafamdan dökerken işte o hissettiğim tuhaflığı kafamdan suyu dökerken hissediyorum ve geçici bir bilinç kaybı yani hafıza kaybı yaşyorum + ben tabi kendimden geçer geçmezde hiçbirşey hatırlıyamıyorum ve sanki ben yaratılmamışım bu dünyada ykmuşm gibi oluyor. tâki sabah uyanana kadar. dün akşam banyo yaparken neler olduğunu ve neler yaptığımı bizimkiler bana anlatıyor. televizyon izledin , şunu yaptın bunu yaptın diye.
ve şunuda söyleyeyim o kadar uykum geliyorki aniden uyuyormuşum , hemde hemen. ve ben birgün uyurken rüyamda bana o banyoda olan şey oldu , yani rüyamda kendimden geçtim. ve uyanırken de o kadar ama o kadaaar bi tuhaf oldumki size yemin ediyorum bu his den kurtulmak istiyrum. ne olur yardım edin.

Bu Soru Hakkındaki Görüşler